п'ятниця, 18 січня

Оточення керівництва парку "Гуцульщина" взяло 52 мільйони на Музей лісу і сплаву в парку "Синевир"

ДП "Національний природний парк "Синевир" 28 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ "ПМК-77" реконструкцію Музею лісу і сплаву за 51,83 млн грн.

Про це повідомляється у системі "Прозорро", інформують Наші гроші

До кінця 2019 р. у музеї в с. Синевир Міжгірського району Закарпатської області виконають підготовчі роботи, реконструюють греблю, укріплять береги, влаштують водопостачання розплідника форелі, настили уступами, мощення та зовнішнє освітлення, а також куплять два дизельні генератори невідомої потужності. Гарантійний строк на несучі будівельні конструкції становить десять років, на зовнішні оздоблювальні роботи – два роки.

Підсумкова відомість ресурсів не опублікована, а в кошторисах ціни вказані без розподілу на відпускну ціну, вартість доставки та заготівельно-складських витрат.

На заробітну плату піде 1,13 млн грн, тобто два відсотки загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще відсоток – 616 тис. грн.

Ціна пропозиції переможця була на відсоток нижчою від очікуваної вартості закупівлі в 53,11 млн грн. При укладенні договору ціну знизили ще на відсоток.

Три фірми пропонували на 4-11% нижчі ціни, однак їх відхилили.

ТОВ "КІК" не подало розрахунок вартості об’єкта будівництва, копію діючого дозволу на роботи підвищеної небезпеки потрібних видів та опис запропонованих робіт.

ТОВ "Автодорстрой-98" не заплатило тендерне забезпечення, не принесло інформацію про антикорупційну програму чи уповноваженого з неї, опис запропонованих робіт і низку інших документів.

ПрАТ "Виноградівська пересувна механізована колона №78" відхилили відповідно до рішення АМКУ за скаргою "ПМК-77" на відсутність додатків до аналогічних договорів.

Дорожчими конкурентами були івано-франківське ТОВ "БК Енерго-Монтаж" Володимира Різника і закарпатське ТОВ "Вест-Ост-ІнвестІвана Максимюка і чеської фірми "Клемпостав Горшовскі Тін" Давида і Йозефа Шкопеків.

Власницею "ПМК-77" наразі є 77-річна Катерина Стефурак із с. Соколівка Косівського району Івано-Франківської обл. Її дочка Галина Стефурак – секретар Соколівської сільради.

До 2011 р. співвласником фірми також був прописаний у тому ж селі Василь Пророчук, екс-директор Національного природного парку "Гуцульщина", яким нині керує Юрій Cтефурак. Дружина останнього Ірина Стефурак відома як працівниця парку "Гуцульщина" і Прикарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції ІСГ Карпатського регіону НААНУ.

Директором "ПМК-77" є Михайло Гавриляк. У 2015 р. він ішов у Косівську міськраду Івано-Франківської області від "Блоку Петра Порошенка", будучи заступником директора парку "Гуцульщина".

КОМЕНТУВАТИ