fbpx

Вже 44 госпіталізованих з отруєнням на Долинщині: лікарі підозрюють сальмонельоз

Суспільство 13:31, 13.09, 2016

Станом на 13 годину до інфекційного відділу Долинської ЦРЛ госпіталізовано 44 осіб, 1 потерпілого – до Рожнятівської ЦРЛ. У лікарні підготували ліжко-місця на випадок, якщо кількість хворих зростатиме.

Як повідомляв КУРС, 11-12 вересня після святкування Дня працівника нафтової промисловості 11 вересня у лікувально-оздоровчому комплексі "Дружба" до інфекційного відділення ЦРЛ потрапили кількадесят людей. Всього станом на 13 год. сьогодні кількість госпіталізованих становить 44 особи. Їхній стан – середньої важкості. Загалом у святкуванні взяли участь 170 нафтовиків. 

Вранці в Долину терміново виїхала група фахівців-інфекціоністів, керівництво Департаменту охорони здоров'я ОДА і ГУ Держпродспоживслужби.

Начальник обласної Держпродспоживслужби Роман Гурський повідомив КУРСу, що після необхідних маніпуляцій стан хворих покращився, важких випадків немає. Оскільки свято влаштували для ветеранів нафтової галузі, то вік потерпілих від 50 до 70 років. Все лікування здійснюється за рахунок Долинської ЦРЛ, хворі повністю забезпечені ліками. Лікарня готова прийняти більше хворих, якщо раптом виникне така необхідність, каже Роман Гурський. 

У хворих висока температура, що, найімовірніше, свідчить про бактеріологічне отруєння.

Інфекціоністи відібрали зразки для аналізів – у хворих, на обладнанні та в працівників кухні комплексу "Дружба". Точні результати обіцяють за три дні. Попередньо медики підозрюють сальмонельоз. 

Як повідомила прес-служба прокуратури в Івано-Франківській області, Долинський відділ прокуратури здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом масового отруєння людей в оздоровчому комплексі району. Кримінальне провадження відкрите за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) КК України.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: