fbpx

"Оцифрований Франківськ": у мережі показали Фестиваль студентів та медичну авіацію на початку 70-х років. ВІДЕО

Наша історія 12:24, 24.11, 2017

Два сюжети увійшло до чергового випуску програми "Оцифрований Франківськ": Фестиваль студентів у 1970 році та про медичну авіацію у 1971-му.

Перший сюжет Республіканської студії телебачення за 1970 рік під назвою "Фестиваль молоді", передає ТРК "Вежа". Демонструється фестиваль дружби студентів, присвячений ХХІV з’їзду КПРС, на стадіоні "Авангард". Молоді люди крокують з транспарантами та прапорами центральними вулицями Івано-Франківська. Ректор Івано-Франківського педагогічного інституту ім. В. Стефаника О. А. Устенко відкриває фестиваль. Підняття прапора. Учасники заходу покладають квіти до пам’ятника Лєніну, що стояв біля обкому партії (нині приміщення суду по вул. Грюндвальській).

Другий сюжет кіножурналу "Радянська Україна" за 1971 рік. Відео має назву “Крилаті медики”. В сюжеті бачимо використання літаків відділенням екстреної допомоги Івано-Франківської обласної лікарні. Професор Івано-Франківського медінституту Василь Сенютович летить на виклик у гірський присілок робити операцію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: