fbpx

Палац Потоцьких у Івано-Франківську: що ховають за зачиненою брамою? ФОТО

Наша історія 15:33, 09.06, 2015

Фотографії інтер'єрів та екстер'єру колишньої пам'ятки місцевого значення комплексу споруд Палацу Потоцьких оприлюднив начальник управління охорони культурної спадщини Івано-Франківської ОДА Андрій Давидюк.

Головний охоронець культурної спадщини Прикарпаття Андрій Давидюк опублікував у соціальній мережі Фейсбук понад чотири десятки фотографій з Палацу Потоцьких. 

Він виклав світлини трьома серіями у групі "Поступовий гурт франківців" і наголосив на тому, що це – "фото загадкової руїни в центрі Івано-Франківська".

В такий спосіб посадовець мав намір присоромити власника будівель палацового комплексу  олігарха з Франківська Олега Бахматюка. 

Палац Потоцьких у Івано-Франківську: що ховають за зачиненою брамою? ФОТО 1

Формально власником будівель Палацу Потоцьких є фірма ТзОВ "Карпатська нафтова компанія".

Про відновлення пам'ятки як бренду міста і однієї з його центральних туристичних атракцій йшлося на круглому столі, що його зініціювали і провели громадські активісти "Поступового гурту франківців". Тоді з'ясувалося, що земля під спорудами не належить нікому.  Активісти амбітно заявили, що хочуть змусити олігарха Бахаматюка повернути Палац Потоцьких громаді міста.

Головний архітектор Івано-Франківська Володимир Гайдар висловив переконання, що Палац Потоцьких має стати новим центром старого міста. 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: