fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Палійчук переконаний, що сфальсифікувати результати виборів у ОВО№85 не вдасться: ніхто не захоче в тюрму за виконання "побажань влади"

Палійчук переконаний, що сфальсифікувати результати виборів у ОВО№85 не вдасться: ніхто не захоче в тюрму за виконання "побажань влади"

Політика 10:01, 19.07, 2016

Станом на 17 годину вчорашнього дня, 18 липня, на офіційному сайті ЦВК показник кількості оброблених протоколів ДВК з виборчого округу №85 "завис" на показнику 96,38%.

За інформацією "Фіртки", неопрацьованими залишилося 8 протоколів ДВК, які вже не можуть вплинути на кінцевий результат виборів навіть у випадку їх тотальної фальсифікації.

На думку керівника Івано-Франківської обласної організації "Українського об'єднання патріотів-УКРОП" Миколи Палійчука, фальсифікувати результати виборів у виборчому окрузі №85 вже не вдасться:

"В нас є всі протоколи дільничних виборчих комісій з мокрими печатками. Вони підписані всіма членами комісій і спостерігачами, в тому числі від БПП Солідарність. Ми спілкуємося з членами окружної виборчої комісії. Переконаний, що вони свою справу зроблять чесно, бо ніхто не хоче нести кримінальну відповідальність за неправомірні дії. Ми відчуваємо, що влада починає шукати варіанти, як фальсифікувати вибори, йдуть спроби впливати і тиснути на членів ОВК. Є інформація, що були спроби підкупу і залякувань членів ДВК, на яких наш кандидат – Віктор Шевченко отримав найкращий результат, з метою паралізувати роботу цих ДВК. Була інформація навіть про тиск на громадські організації з метою формувати певну громадську думку з метою зірвати вибори. Але, до честі членів комісій – дільничих та окружної, свою роботу вони роблять наразі згідно з чинним законодавством. А та затримка, яка є в роботі ОВК і в оприлюдненні результатів на сайті ЦВК, хоч і викликає запитання, проте наразі не суперечить законодаству щодо термінів дій комісій. В нас є тверде переконання, що сьогодні окружна віиборча комісія оголосить переможця на виборах у в. о. №85".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: