fbpx

Партія "ВОЛЯ" підтримує вимоги "Руху нових сил"

Політика 17:17, 28.11, 2016

Команда політичної партії "ВОЛЯ" підтримала вимоги, які оголосив 27 листопада в Києві екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, представляючи "Рух нових сил".

Про це повідомила член Ради партії "ВОЛЯ" Ольга Галабала, яка разом з однопартійцями прийшла на мітинг на запрошення одного з лідерів "Руху нових сил" Давида Сакварелідзе.

"Ми взяли участь у цьому мітингу, підтримали ті вимоги, які є, бо вони збігаються з вимогами, які ставить і партія "ВОЛЯ"", – повідомила Галабала.

За її словами, ці вимоги полягають у проведенні дострокових парламентських виборів за зміненим виборчим законодавством, яке передбачає:

– заборону політичної реклами;
– зміну складу Центральної виборчої комісії;
– зміну виборчих правил таким чином, щоб неолігархічні молоді політичні сили і рухи могли бути представлені в українському парламенті.

"Сьогодні ми бачимо і мова йшла про те, що Україною керує стара політична еліта. Вона нездатна провести зміни в цій країні, бо це  ті самі люди, які  були на своїх посадах останні 20 років. Для того, щоб в країні почало щось змінюватись, мають просто прийти нові люди",  заявила представниця "ВОЛІ".

Вона підкреслила, що більшість молодих людей і політиків, які прийшли на мітинг, вже мають досвід державного управління та досвід роботи в органах державної влади. "Коли в тебе є керівник, який є представником старої системи, то фактично ніяких змін провести неможливо",  констатувала Галабала.

Вона зауважила, що більшість присутніх людей були втомлені від того, що відбувається в країні, та відчувають біль від відсутності змін і від відсутності правильного руху країни.

"Для того, щоб не відбулось силового сценарію, який може призвести до розвалу нашої країни в умовах війни, новим людям, рухам, силам, які є зараз навіть в різних політичних партіях, потрібно триматися пліч-о-пліч, потрібно підтримувати один одного і домагатися змін в цій країні, якогось руху вперед. Іншого шансу в нас немає",  підкреслила Галабала.

Вона додала, що до влади має прийти нова політична еліта, яка вже сформована і знаходитися в різних політичних рухах і силах. "Але ми маємо точно не допустити роз'єднання між нами. І це буде запорукою нашого спільного успіху і успіху країни",  підкреслила депутат облради.

Нагадаємо, у неділю, 27 листопада, у центрі Києва біля пам'ятника В'ячеславу Чорноволу відбулися збори прихильників нової ініціативи екс-глави Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі "Рух нових сил". Участь у заході взяли кілька тисяч людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: