fbpx

Партія "ВОЛЯ" просить громадськість перевірити її списки до 5 жовтня

Політика 17:26, 02.10, 2015

Політична партія "ВОЛЯ" звертається до мешканців Прикарпаття з проханням перевірити свої списки кандидатів на місцеві вибори та повідомити до 5 жовтня 2015 року, якщо в них є особи, не гідні представляти цю політичну силу у владі.

Про це повідомила прес-служба партії.
Усі кандидати, які йдуть від партії "ВОЛЯ" на місцеві вибори, пройшли ретельну перевірку на предмет непричетності до корупційних схем, олігархічних кланів, Партії регіонів та Комуністичних партій. 
У партії "ВОЛЯ" переконані, що це був найсуворіший відбір серед усіх політичних сил.
"Утім, якщо у вас є зауваження до когось із кандидатів, просимо назвати причини, з яких ця особа, на вашу думку, не може називатися людиною ВОЛІ. І якщо хтось намагався приховати свою причетність до регіоналів чи корупційних схем і навіть обманув суворе сито, то це є можливість провести остаточний відбір", – підкреслили у партії.
"ВОЛЯ" обіцяє, що при виявленні таких фактів партія скасує рішення про реєстрацію цього кандидата. 
Раніше народний депутат від "ВОЛІ" Юрій Дерев’янко приїжджав в громади міст та знайомив їх з кандидатами. Якщо громада висловлювала застереження щодо будь-якого кандидата, партія цього кандидата не висувала.
Телефон обласного секретаріату партії для повідомлення про невідповідність кандидата критеріям людини "ВОЛІ"  (0342)78-40-31. "ВОЛЯ" просить громадян повідомляти про свої застереження до 5 жовтня 2015 року (останній строк для зняття кандидатів з реєстрації).
Нагадаємо, загалом від партії "ВОЛЯ" на місцевих виборах, які пройдуть 25 жовтня, балотується 1153 кандидати в ради усіх рівнів на Прикарпатті.
Зокрема, до міської ради Івано-Франківська балотується 43 кандидати; до Івано-Франківської обласної ради  79 кандидатів.
На правах реклами
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: