fbpx

Патрульна поліція попереджає про перекриття центру міста у неділю та святкові дні

Суспільство 18:54, 24.06, 2016

Патрульна поліція Івано-Франківська попереджає про обмеження в'їзду автомобілів у центральну частину міста щонеділі та в окремі дні.

Відповідно до рішення виконкому Івано-Франківської міської ради, з 26 червня 2016 року обмежується в’їзд транспортних засобів у центральну частину міста згідно зі схемою щонеділі з 6 год. ранку до 24 год. вечора, а також у святкові дні на підставі відповідних розпоряджень міського голови.

У центрі міста працюватиме 1-ша паркувальна зона. Крім того, у центральну частину пропускатимуть:
– спеціальний автотранспорт зі службовими держномерами під час виконання прямих службових обов’язків (прокуратура, МВС, СБУ, пожежна, швидка, комунальники);
– транспортні засоби організаторів масових заходів при наявності відповідного розпорядження міського голови;
– мешканців, які проживають на вул. Мельничука, Вірменська, Шеремети, Шпитальна, Л. Курбаса, Лесі Українки, Сотника Мартинця, Старозамкова, Тринітарська, пл. Ринок, пл. Шептицького, а також окремих ділянок вулиць: Галицька, від вул. Бельведерської до вул. Дністровської, та ділянки вулиці Грушевського від вулиці Сотника Мартинця до вулиці Вагилевича на підставі пред’явлення паспорта з пропискою на цих вулицях (в межах вулиць).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: