fbpx

Патрульна поліція повідомила, на яких трасах буде використовувати TruCam. СПИСОК

Суспільство 06:41, 08.10, 2018

Сьогодні, 8 жовтня, патрульна поліція почне використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam.

В Україні з 8 жовтня 2018 року в місцях концентрації ДТП та на аварійно небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої вимірювання швидкості TruCam, повідомляють у патрульній поліції. 

Патрульна поліція використовуватиме TruCam лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- й відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в місцях із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості.

У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

Патрульна поліція повідомила, на яких трасах буде використовувати TruCam. СПИСОК 1

Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

Для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке коригування даних.

Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції буде контролювати кількість складених адміністративних матеріалів та кількість збережених відео.

Як повідомляв КУРС, на Прикарпатті поліцейські також починають тестувати TruCam вже з 8 жовтня

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: