fbpx

Патрульна поліція вперше вийшла на дороги Прикарпаття з радаром TruCam. ФОТО, ВІДЕО

Суспільство 15:49, 08.10, 2018

На Прикарпатті патрульна поліція почала використовувати TruCam для вимірювання швидкості.

Про використання TruCam на дорозі патрульними будуть повідомляти дорожні знаки, які попереджають про фото- та відеофіксацію порушень.

Від сьогодні, 8 жовтня, у місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг патрульна поліція Івано-Франківської області почала використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встанолених швидкісних режимів – пристрої для вимірювання швидкості TruCam.

У місцях, де патрульна поліція фіксуватиме порушення швидкісного режиму, стоятимуть службові автомобілі з увімкненими проблисковими маячками синього кольору.

Пристрій TruCam має спеціальний алгоритм шифрування, що унеможливлює втручання у систему чи будь-яке коригування даних. Відеоролики чи фотографії порушень зберігатимуться тривалий час в Управлінні патрульної поліції в Івано-Франківській області і можуть бути надані до суду при оскарженні водіями винесених постанов.

Щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення, перший тиждень патрульні не притягатимуть до відповідальності водіїв за перевищеня дозволеної швидкості. Потім поліцейські штрафуватимуть порушників, як того вимагає законодавство.

Нагадуємо: відповідно до статті 122 КУпАП, а саме за перевищення швидкості більш як на 20 км/год. – санкція статті передбачає штраф у розмірі 255 гривень (ч. 1), перевищення швидкості більш як на 50 км/год. – штраф 510 гривень (ч. 3).

Читайте також: Патрульна поліція повідомила, на яких трасах буде використовувати TruCam. СПИСОК

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: