fbpx

Патрульна поліція запрошує на тренінги “Відповідальні батьки” в Івано-Франківську

Суспільство 16:13, 25.11, 2017

У рамках третього етапу Національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge "ДіяТи" у різних містах України відбуваються тренінги “Відповідальні батьки”. Це унікальний навчальний курс, який має хоч раз в житті пройти кожна людина, що живе в Україні та є учасником дорожнього руху.

Цей курс побудований на найсучасніших медичних, технічних, психофізіологічних та інших фактах та на базі даних про успішний європейський досвід з подолання смертності на дорозі, передає прес-служба Патрульної поліції в Івано-Франківську.

Тренери спільно з патрульними поліцейськими в Івано-Франківську розкажуть, чому малі діти, що знають правила, порушують їх, які місця в транспорті найбезпечніші, як захистити себе та свою дитину від нахабних водіїв та пішоходів, де є приховані небезпеки, про які знають у Європі навіть діти, навіщо насправді вам математика та фізика, що робити та чого не робити на місці ДТП, про що не знають вагітні, які корисні навички врятують життя вам та діткам.

Тренінги "Відповідальні батьки" в Івано-Франківську відбудуться:
Патрульна поліція запрошує на тренінги “Відповідальні батьки” в Івано-Франківську 1✔️Івано-Франківськ: 27 листопада, 10:00 (Адреса: Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. Франка, вул. Чорновола, 22)
Патрульна поліція запрошує на тренінги “Відповідальні батьки” в Івано-Франківську 1✔️28 листопада, 10:00 (Адреса: Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. Франка, вул. Чорновола, 22). 
Патрульна поліція запрошує на тренінги “Відповідальні батьки” в Івано-Франківську 1✔️28 листопада, 14:30 (Адреса: Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. Франка, вул. Чорновола, 22). 
Тривалість одного тренінгу 3,5 год.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: