fbpx

Педагоги скандальної школи №1 у Франківську звертаються до Міністра освіти з проханням їх захистити

Суспільство 04:27, 02.10, 2015

Педагогічний колектив Івано-Франківської спеціалізованої школи №1 звернувся до Міністра освіти та науки України Сергія Квіта з приводу скандалу довкола школи.

Педагоги у листі висловили своє бачення щодо дій громадських активістів, які збирають підписи, щоб перевірити факти поборів та відсторонити директора Любов Мургу на час перевірки від обов’язків, пише ГК. 

"Піклувальна рада школи існує з 2006 року, батьківська громадськість навчального закладу спільно з адміністрацією власними зусиллями проводять ремонтні роботи, звільнивши від цих обов’язків педагогічний колектив і батьків… Благодійні внески на утримання школи не перевищують 350 грн із сім’ї не залежно від кількості дітей-учнів школи №1. Кошти перераховуються батьками на рахунок Піклувальної ради", – йдеться у листі.

Також педагогічний колектив зауважує, що завдяки охороні в школі немає жодних сторонніх осіб. Тому освітяни не розуміють, чому пані Мар’яна Вершиніна вирішила віддати дитину навчатись у школу, яка її повністю не задовольняє.

"Ми звертаємося до Міністра освіти Сергія Квіта з проханням захистити педагогів і директора. Дати можливість учителям виконувати свої безпосередні професійні обов’язки у спокійній моральній атмосфері", – акцентують у листі педагоги школи.

Наразі вчителі збирають відповідні підписи, щоб направити лист Міністру.

КУРС писав, що мама випускниці Івано-Франківської спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 Вікторія Мартинович оприлюднила у Фейсбук витрати на випускний доньки у 2016 році. Суму озвучили на батьківських зборах – 90 тисяч гривень на два класи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: