fbpx

Пенсії військовикам на Прикарпатті перерахують автоматично

Суспільство 17:59, 13.03, 2018

Для перерахунку військових пенсій не потрібно звертатися до відділів пенсійного забезпечення ПФУ.

Про перерахунки військових пенсій розповіла Світлана Обідняк – начальник відділу пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.
 

Перерахунок військових пенсій проводиться з урахуванням трьох складових оновленого грошового забезпечення, визначеного згідно з постановою Уряду від 30.08.2017 № 704 на 1 березня 2018 року:

– окладу за посадою,

– військовим (спеціальним) званням, 

– надбавки за вислугу років.

Виплата перерахованих пенсій буде здійснюватись поетапно, в таких розмірах: з 1 січня 2018 року – 50%, з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року – 75%, з 1 січня 2020 року – 100% суми підвищення пенсій, визначеного станом на 1 березня 2018 року.

"Для перерахунку військових пенсій пенсіонерам не потрібно звертатися до головного управління Фонду області, перерахунки будуть здійснюватися автоматизованим способом.

Головним управлінням Фонду області cформовано та передано списки осіб, пенсії яких підлягають перерахунку, уповноваженим органам силових міністерств та відомств для отримання від них довідок про грошове забезпечення.

Після опрацювання наданих довідок виплата перерахованих пенсій здійснюватиметься основними та додатковими відомостями вже з березня цього року", – повідомила Світлана Обідняк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: