fbpx

Пенсійники Коломийщини провели флешмоб "Зарплата "в конверті" – втрачена пенсія!"

Суспільство 18:13, 15.06, 2016

На Івано-Франківщині у рамках інформаційної кампанії органів Пенсійного фонду України, спрямованої на легалізацію зайнятості населення, працівники Коломийського об'єднаного управління Пенсійного фонду України провели флешмоб "Зарплата "в конверті" – втрачена пенсія!"

Для свого заходу вибрали одне з найбільш людних місць районного центру – біля центрального продовольчого ринку. Його вибрали не випадково: на Прикарпатті саме цієї категорії населення, яка працює у сфері оптової та роздрібної торгівлі, заробітки часто перебувають "у тіні".
Потім працівники фонду з агітаційним гаслом пройшлися центральною частиною міста, де розташовано найбільше торговельних центрів, магазинів та наметів.
Учасники флешмобу роз’яснювали перехожим, а особливо продавцям, що, погоджуючись сьогодні на зарплату "у конверті", вони позбавляють себе гідної пенсії у майбутньому.
"Головне завдання наших заходів, – зазначила для місцевої преси начальник Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Галина Григорчук, – це змусити людей уже сьогодні замислитись над тим, що буде з ними на старості. Утім, і сьогодні від офіційного розміру їхньої зарплати залежить їхній же соціальний захист". 
Молоді спеціалісти фонду переконані, що такі акції допоможуть людям усвідомити, наскільки важливо і необхідно захищати свої права на отримання гідної офіційної оплати своєї праці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: