fbpx

Пенсійний фонд Івано-Франківщини закупив п'ять бронежилетів для українських військових у Слов'янську

Суспільство 13:22, 23.06, 2014

Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області за ініціативи жінок Фонду закупило п’ять бронежилетів для українських військових у Слов'янську.

news-image
Як повідомили КУРСу у прес-службі Івано-Франківської ОДА, органи Пенсійного фонду області не вперше надають матеріальну підтримку українським військовим. Свій вклад уже вносили пенсійники Калуша та Калуського, Коломийського та Тлумацького районів, які перераховували на рахунок Збройних сил добровільно зібрані кошти.

 

Тим часом жінки головного управління Пенсійного фонду України в області виступили з ініціативою допомогти нашим бійцям, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, не просто перерахунком коштів, а персональними бронежилетами. Начальник головного управління Анатолій Назаров доклав усіх зусиль, щоби закупити бронежилети німецького виробництва п’ятої категорії, та організував їх доставку безпосередньо у Слов’янськ. Це засвідчило любительське фото з місця події, де наші бійці десантної штурмової бригади на горі Карачун приміряють такі потрібні обновки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: