fbpx

Перемогу над незаконною забудовою двору іванофранківці відсвяткували поїданням вареників

Суспільство 16:55, 11.05, 2015

Мешканці прилеглого двору на Хоткевича, 75 а-67 а роками зверталися до міської влади з проханням розібрати стару сміттярку та перенести баки подалі від прохідної частини. А ще люди вимагали забрати загорожу, що охороняла незаконну забудову. На звільненому місці місцеві жителі хотіли облаштувати невеличкий сквер.

Власник фундаменту Степан Волковецький запевняв, що нічого, крім дитячого розважального закладу, тут не будуватиме. Казав, що 2-3 роки тому купив фундамент, а на додачу паркан як об’єкт незавершеного будівництва. Вартість такої оборудки – в межах 50 тисяч доларів, пише ГК.

Люди на забудову не погоджувалися, побоювалися, що виросте черговий генделик. Понад рік воювали із забудовником, чиновниками, комунальниками. Врешті сміттярку перенесли, а паркан власноруч розібрали. На одній із сесій міської ради депутати прийняли рішення не продовжувати оренду на цю земельну ділянку, її затвердили як зелену зону.

Люди місце озеленили саджанцями та квітами, ЄРЦ допоміг зі стеленням бруківки на пішохідній частині та лавками. В куті відвойованого скверу розташували скульптуру Богородиці та встановили національний стяг.

Мешканці вирішили відсвяткувати перемогу освяченням прапора та гостиною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: