fbpx

Переможцями конкурсу "З точки зору осені" стали франківські і київські поети

Культура 10:40, 10.11, 2015

Результати ХІХ Відкритого щорічного літературного конкурсу "З точки зору осені" оголосили в День української писемності та мови в Івано-Франківську.

Ведучими вечора були ініціатор, організатор і натхненник "З точки зору осені" громадський діяч Віталій Перевізник, а також відома письменниця і координатор конкурсу Ольга Деркачова.

На урочистий вечір, який проходив у ресторані "Фурт-фурт", завітали літератори Тарас Прохасько, Богдан Томенчук, Степан Процюк, Галина Петросаняк, Євген Баран, Іван Ципердюк, Ольга Деркачова, Марія Ткачівська, Василь Тулай, Олександр Букатюк, Оля та Роман Бойчуки та ін., пише ГК. 

А також переможці попередніх років – Василь Карп’юк, Богдан Ославський, Михайло Качанський, Христина Шпук.

Під акомпанемент ансамблю "Аве Марія" незмінний голова журі Іван Ципердюк оголосив цьогорічних переможців.

Це Тетяна П’янкова (І місце, Івано-Франківськ), Марія Карп’юк (ІІ місце, Київ), Ігор Мітров (ІІ місце, Київ), а також франківчанка Уляна Шарпе (особлива відзнака за оригінальність). Переможцям вручили цінні призи, книги та календарі від "Молодої Просвіти", видавництва "Лілея НВ" та ін.

На літературному вечорі "З точки зору осені" звучали уривки брошури Юрія Шевчука "Мовна шизофренія", добірна класична музика, а також вірші в авторському виконанні гостей заходу.

Нагадаємо, що Громадський інститут аналітики та "Молода Просвіта" оголосили про початок ХІХ Відкритого традиційного літературного конкурсу "З точки зору осені" 1 жовтня 2015 року. Підтримує проект Благодійний фонд "Наше Прикарпаття".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: