fbpx

"Перепуджені" чиновники бачать в нас конкурентів, а не партнерів, – волонтер

Суспільство 13:41, 06.05, 2015

Відома івано-франківська волонтерка звинуватила прикарпатську владу в саботажі і пустослів'ї.

Свої висновки з досвіду співпраці із чиновниками засновник громадської ініціативи "Поранені SOS" Натаія Сербин виклала на своїй сторінці у Фейсбуці. 

"Ніколи влада не може співпрацювати з волонтерами, бо "перепуджені" чиновники у нас бачать конкурентів, а не партнерів. Одержимість своїми посадами і гнилим статусом "чиновник" призводить до прийняття тупих рішень і постійного пустослів’я. А найгірше – система совка успішно працює. Навіщо щось роботи по-іншому  це бентежить і викликає страх, що хтось вміє краще, ніж ті, що сьогодні це роблять… Я так часто чула від голови ОДА, що він хоче співпрацювати з волонтерами, але кожного разу бачу, як він успішно не розуміє, про що говорить",  пише волонтерка. 

За її словами, ГІ "Поранені SOS" спільно з підприємцем В'ячеславом Казміруком подали звернення про проведення благодійних концертів за участю головного диригента Словацької національної опери, музиканта світового рівня Душана СтефанекаЗвернення прийняли, всюди, де можна, розповіли, яка влада добра, але раптом виявилося, що концерт за участю Душана Стефанека вже не входить в плани філармонії, що нам не потрібно диригента світового визнання, бо є свій. 

"Хочу нагадати, що з Душаном Стефанеком були уже проведені благодійні концерти у Коломиї, Івано-Франківську та Калуші. І тоді, коли ще дехто не вірив і не розумів, що в Україні почалася війна, словацький диригент приїхав і зробив благодійні акції. Сьогодні нам його уже не потрібно… За рік війни ці бізнесмени зі статусом "чиновник" нічого так і не зрозуміли,  пише Наталія Сербин. 

Подібна ситуація із зверненням про постійну виставку художнка й учасника АТО Володимира Безрукого: немає місця, немає часу, та й навіщо нам художники… Диригента нам також не потрібно, і концертів, і волонтери нам уже надоїли.

Після Майдану нам говорили, що ми не маємо досвіду. Почалася війна  ми отримали досвід, виконуємо сьогодні функції влади, утримуємо воїнів, допомагаємо тим, хто сьогодні став уже жертвою цієї війни. А що роблять люди, які мали досвід, називали себе патріотами і обіцяли робити все для людей? Досвідчено руйнують те, що не зруйнували інші. Художники  на вулицю! Музика  на вулицю! Тварини  на вулиці! Талановиті люди  за кордон! Волонтери і патріоти – "йдіть на війну"… А ми в теплих кабінетах будемо показувати Вам свій досвід!"  підсумувала волонтерка. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: