fbpx

Перевізника Сохана можуть зняти з конкурсу за несплату податків і недостовірну інформацію в заявці

Суспільство 11:09, 15.12, 2015

Депутат Івано-Франківської міської ради Петро Шкутяк звернувся до міськвиконкому з пропозицією зняти підприємця Володимира Сохана з конкурсу на пасажирські перевезення, оскільки той надав недостовірні відомості в анкетах.

Комісія міськвиконкому розкрила пропозиції з конкурсу на пасажирські перевезення в Івано-Франківську. Нагадаємо, до участі в конкурсі зголосилися 5 учасників, які подали 8 пропозицій. Серед претендентів – ПП Сохан В. І., який подав заявку на 3 лоти з 5.

У депутатському зверненні Петро Шкутяк повідомив, що підприємець В. Сохан за чинними договорами здійснює 11 оборотних рейсів, що потребує 33 штатних водіїв. Натомість, у підприємця офіційно працюють тільки 13 водіїв, відтак, за 5 років сума несплачених лише до міського бюджету податків (з мінімальної зарплати) складає 1 млн 146 тис. грн.

Крім того, в поданих підприємцем Соханом анкетах інформація  про автобуси, які начебто є у його власності, не відповідає дійсності. Автобуси підприємця насправді не є ні його власністю, ні співвласністю, ані взятими в лізинг, вони є орендованими, що не відповідає конкурсним вимогам. 

З подібним зауваженням звернувся до конкурсної комісії активіст і юрист Володимир Чорноус. Він наголосив, що Сохан подав недостовірну інформацію в заявці і застеріг, що в разі ігнорування цього факту члени комісії нестимуть відповідальність за службову недбалість.

З цими ж звинуваченнями на адресу Сохана виступила представниця ПП "Станіслав Транс":

Зараз конкурсна комісія вивчає пропозиції, результати обіцяють оголосити після 14-ї години. 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: