fbpx

Перевізники маршруту "Тисмениця – Івано-Франківськ" ігнорують новий графік руху

Суспільство 17:42, 20.05, 2015

Перевізники маршруту продовжують їздити за старим графіком, користуючись непоінформованістю громади про новий розклад руху.

Згідно із попереднім графіком, перевізники відправляються з Тисмениці щоп'ятнадцять хвилин протягом дня. За новим графіком, у години пік, до обіду та після обіду вони повинні їздити кожних 10 хвилин. Це мало б дозволити не перенаповнювати маршрутний транспорт пасажирами. 

За ініціативи мешканців міста Тисмениці Івано-Франківській ОДА, яка є організатором перевезень на Прикарпатті, та перевізникам маршруту "Тисмениця – Івано-Франківськ" минулого року запропонували зміни до графіку руху на більш зручний для пасажирів. За участю департаменту промисловості та інфраструктури Тисменицької РДА та перевізників розробили новий розклад. Івано-Франківська ОДА затвердила його, після чого перевізники підписали документ, що ознайомлені з ним. Новий розклад руху мав бути введений в дію з 10 березня цього року.

КУРС поспілкувався із заступником міського голови Тисмениці Михайлом Савчином та поцікавився, чому не проінформовано громаду міста про зміни та не контролюється, як здійснюються перевезення. Савчин відповів, що, мовляв, це не компетенція міської ради. Проте в департаменті промисловості та інфраструктури облдержадміністрації КУРСу повідомили, що за це повинна відповідати саме міська рада та міський голова Тисмениці. Та зазначили, що Івано-Франківська ОДА, хоча і є організатором перевезень, проте не відповідає за контроль над ними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: