fbpx

Перші 4 учасники АТО в Івано-Франківську отримають ключі до нових квартир за ветеранською програмою

Суспільство 10:56, 02.11, 2016

Завтра в Івано-Франківську будуть вручені ключі від квартир першим чотирьом атовцям - так реалізується проект "Житло учасникам АТО"

Про це в мережі повідомив керівник Міської Асоціації учасників АТО, голова "Спілки добровольців АТО Прикарпаття" Василь Андріїв. 

"Проект "Житло воїнам АТО", який започаткувала "Спілка добровольців АТО Прикарпаття", об’єднавшись із іншими бійцями в "Міську Асоціацію учасників АТО", починає давати результат..!" – повідомив він.

Василь Андріїв уточнив КУРСу, що урочисте вручення ключів від квартир та документів, які засвідчують власність на житло. 

Квартири, які отримають ветерани, знаходяться в мікрорайоні "Левада" – напроти "Епіцентру". 

Нагадаємо, проект "Житло для учасників АТО" ветерани започаткували в липні 2016 року. Йшлося про те, щоби впродовж 2016-го і двох наступних років квартири у новобудовах в Івано-Франківську отримали близько півсотні ветеранів.

"І ми ще тоді обіцяли, що перші квартири будуть надані уже в цьому році. Так і є! Перші чотири квартири бійці отримають вже завтра. Наступні – в грудні. Загалом, відповідно до погодженої програми учасники АТО цьогоріч отримають 25-30 квартир",  повідомив у мережі Василь Андріїв. 

За його словами, квартирна черга учасників АТО за спільною житловою програмою ветеранів і міської влади формується таким чином:
1. Інваліди АТО – 3 групи
2. Багатодітні
3. Малозабезпечені 
4. Інші воїни АТО

Черговість отримання житла і сам проект можна переглянути за посиланням – https://www.facebook.com/groups/844162745689082/permalink/858757164229640/?__mref=message_bubble

КУРС писав, що першу чергу сформували із 30 бійців  це інваліди 3 групи, багатодітні та малозабезпечені. 10 з них отримують квартири в цьому році.

Читайте: Перші 30 квартир: міськрада Франківська надала землю для будівництва житла учасникам АТО

Нагадаємо, що у Франківську на конкурсі визначили будівельну компанію, яка збудує житло для учасників АТО.

КУРС писав, що в Івано-Франківську формують другу квартирну чергу за проектом "Житло учасникам АТО"

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: