fbpx

Перші четверо вихованців Залучанського інтернату шукають нову сім’ю

Суспільство 12:29, 17.01, 2017

Волонтерів "УБМ" на створення програми сприяння усиновленню надихнув досвід партнерів із США, яким за короткий час вдалося знайти сім'ї для двох десятків дітей, які мають важкі вади.

Як розповів "Репортеру" керівник "Української благодійницької мережі" Василь Футерко, "УБМ" вийшла на співпрацю з американським фондом "Maya’s Hope", якому в Запорізькій області вдалося влаштувати близько 20 дітей в сім’ї з такого ж інтернату, як Залучанський. Нині записали вже чотири відеоанкети для усиновлення для залучанських вихованців – Іванки, Тані, Євгенії й Олега.

Відео дітей доступні за посиланнями – ЄвгеніяТетянаІваннаОлег. Згодом їх перекладуть англійською і поширюватимуть також за кордоном. Згодом планують записати ще 22 такі анкети.

"В Україні є черга лише на здорових дітей до чотирьох років, – пояснює Василь Футерко. – А тут за останні 20 років не було жодного усиновлення, бо цим не займалися. Знайти батьків для таких дітей в Україні важко, але, якщо записати якісні відео, є шанс. Особливо для тих, які говорять. Для інших дітей  надія лише на міжнародне усиновлення. Результати, яких досягли діти, усиновлені з України завдяки реабілітації в США, вражають".

Сприяти розвитку програми усиновлення можна переказавши кошти на витрати, пов’язані зі зйомкою та поширенням відеоанкет дітей та на оплату праці координатора програми (який працює щоденно).

Зробити пожертву можна в будь-якому банку на території України за наступними реквізитами:
– одержувач: БО "Українська благодійницька мережа";
– ідентифікаційний код (ЄДРПОУ): 36498142;
– банк одержувача: ІФФ ПАТ "ПриватБанк";
– код банку (МФО) 336677;
– рахунок №26001060399676;

 призначення платежу: благодійна допомога на потребу №48-17.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: