fbpx

Петиція з вимогою закрити "112 Україна" і NewsOne набрала необхідну кількість голосів

Суспільство 14:14, 30.09, 2018

Петиція на сайті Верховної Ради з вимогою закрити телеканали "112 Україна" і NewsOne набрала 25 тисяч підписів, необхідних для розгляду.

Станом на вечір 29 вересня петиція набрала необхідну кількість підписів  25 281 користувачів підтримали петицію, пише Дзеркало тижня.

У тексті петиції зазначається, що згадані ресурси сприяють "поширенню дезінформації, ворожої пропаганди через інформаційні активи Кремля в Україні, зокрема на телеканалах "112 Україна" і NewsOne, активно транслюють інформаційну політику "русского мира" в Україні".

Автор петиції нагадує, що телеканал "112 Україна" вже має ряд порушень ліцензійних умов і попередження від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

"У зв'язку з цим вимагаємо вжиття всіх необхідних заходів у межах повноважень і в рамках чинного законодавства, щоб у найкоротший термін припинити ліцензійну діяльність телеканалів "112 Україна" та NewsOne", – йдеться в документі.

Зазначимо, раніше Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову виїзну перевірку телеканалу NewsOne. В СБУ прийшли до висновку, що NewsOne транслює кліше російської пропаганди і в його ефірі присутні "ознаки прихованого призиву до агресивних дій і програмування агресивної поведінки глядачів".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: