fbpx

Підбір будівельних матеріалів для вашого дому

Суспільство 15:48, 13.02, 2019

Оскільки ми будуємо будинок власноруч, варто все одразу робити правильно – починаючи з вибору будматеріалів і завершуючи вибором віника для тераси. Саме від правильного вибору багато в чому залежить успішність всього будівництва.

Саме від правильного вибору багато в чому залежить успішність всього будівництва. Тому варто будматеріали Київ купувати в надійному магазині, який стане «плечем» під час всього будівництва.

З чого вивести будинок

У більшості людей вибір будівельних матеріалів асоціюється, перш за все, з зовнішніми стінами. Матеріал з якого виконані стіни впливає на такі показники:

  • Тривалість експлуатації будинку.
  • Витонченість і краса новобудови. Матеріал повинен бути не тільки практичним, але й виграшно виглядати зовні, відповідати всім вимогам, поставленим проектом.
  • Надійний захист від атмосферних явищ і якісна тепло-, звукоізоляція.

Дуже часто вибір матеріалу для стін обумовлений фінансовим планом господарів. Розцінки на матеріали варіюються не тільки в залежності від типу, але і від виробника. Тут в пору розгубитися, але це тільки на перший погляд.

Найбільш оптимальним рішенням буде вести будівництва згідно рекомендацій проекту, який обрано. У ньому архітектор вказав найкращі будівельні матеріали і саме для них зробив розрахунки. Тож бо, якщо придбати інший матеріал, будьте готові отримати інший результат.

Підбір будівельних матеріалів для вашого дому 1

Чим накрити будинок

Ця частина проекту найбільш капіталомістка. Як і для стін, обирайте матеріал, який рекомендовано обраним проектом. Також орієнтуйтеся на місцевість, в якому будуєтеся. Наприклад, м’яка бітумна покрівля не найкращий варіант для котеджу, що будується в лісі.

Якщо у вашому регіоні постійно вологий клімат, часто йдуть дощі, інверсійний плаский дах, робити не варто. Набагато краще обрати класичну для України форму з нахилом та накрити її металочерепицею.    

Чи варто обирати самостійно

Звичайно, що найбільш надійно доручити купівлю будівельних матеріалів професіоналу – виконробу, наприклад, який буде вести будівництво. Це гарантія, що все буде правильно з технічної точку зору. А щодо естетики – це ваш вибір, який можна зробити в парі з професіоналом.

Інший варіант – звернутися до спеціалістів в магазині будівельних матеріалі. Хорошим вибором будуть спеціалісти компанії «Будмакс». Обов’язково продемонструйте проект майбутнього будинку та опишіть місцевість де реалізовуватиме цей проект.

Наступний варіант – обрати собі консультанта і помічника в блогосфері. Ви знайдете професіонала, який веде свій будівельний блог і ділиться своїми знаннями та досвідом. Додатково варто дивитись обзори будівельних матеріалів, позитивні та негативні сторони кожного, читати відгуки й таке інше.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: