fbpx

Підприємства повинні брати пайову участь у розвитку громад, – Галабала

Політика 14:07, 10.06, 2016

Підприємства, які працюють на території сільських рад, повинні брати пайову участь у розвитку громад.

Про це заявила голова фракції партії "ВОЛЯ" в Івано-Франківській облраді Ольга Галабала під час засідання 10 червня.

"В містах, на жаль, не завжди сплачують пайову участь від будівництва. Це положення стосується і інвесторів. В нас є 765 сіл. Ми будемо розглядати на сесії питання особливих умов для компаній, які видобувають газ і нафту",  заявила Галабала.

"Якщо до нас приходить нафтогазова компанія, будує десь вишку чи будь-який інший об'єкт інфраструктури (це стосується і облгазів, обленерго), які знаходяться на території сільської ради, то сільська рада зможе легально залучати кошти у визначеній сумі від таких суб'єктів підприємницької діяльності", – підкреслила депутат.

Вона вважає необхідним рекомендувати нафтогазовим компаніям брати участь в пайовому розвитку населеного пункту.

Галабала навела як приклад село Трач Косівського району, де знаходиться величезний комплекс компанії "Надрагазвидобування". 

"Село одне з найбільш дотаційних, просить постійно гроші. Тобто село не отримує те, що може отримувати",  підкреслила вона.

"Якщо ми врегулюємо, систематизуємо цю роботу, ми дійсно отримаємо кошти в населені пункти, в сільські ради: і за електричні опори, які там стоять, і за газові мережі, і головне  за нафтові і газові скважини, які сьогодні, на жаль, не платяться",  підсумувала Ольга Галабала.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: