вівторок, 21 травня

Підприємці готові змінювати Івано-Франківськ

Близько вісімдесяти активних підприємців Прикарпаття, громадських діячів та експертів зібралися на Форум малого та середнього бізнесу, який організувала Українська Галицька Партія в Івано-Франківську цими вихідними. Говорили про відповідальний бізнес і наскільки він є реальним в Україні, про перешкоди, з якими зустрічаються підприємці, та як їх долати. Успішні люди поділилися своїм досвідом. Учасники налагодили ділові контакти.
Панельна дискусія Панельна дискусія

"Інвестуйте в локальні таланти, щоб побудувати власний бізнес глобально. Такі інвестиції вертаються сторицею", – радить один зі спікерів Форуму Вадим Мельник. Це франківець, який став польським студентом і відкрив успішні компанії з виготовлення дронів та програмного забезпечення. 20% машинного парку його компанії надають у безкоштовне використання студентам та стартаперам.

Вадим Мельник

Вадим Мельник

А Маркіян Юринець говорить, що відповідальний бізнес починається з самого себе. Відповідальність є всередині кожного з нас. Він побудував успішну кар’єру маркетолога в Мілані, але повернувся в Україну і направив свої здібності на виявлення корупційних чиновників. Тепер робить їх "відомими" через проекти  "Декларації", "Посіпаки", "Гарна хата". Тут  викривають статки чиновників та політиків України.

"Справжні зміни – це не революція. Справжні зміни – це щоденні маленькі кроки кожного з нас", – такої думки дотримуються всі спікери.

Маркіян Юринець

"Дуже радий бачити тут підприємців, які готові працювати над втіленням змін в Івано-Франківську не на словах, а своїми справами. У нас є достатньо больових точок, і ми будемо залучати підприємців, щоб робити місто кращим", – висловив сподівання організатор Форуму та голова Івано-Франківського осередку УГП Олег Саїк.

Олег Саїк, координатор Форуму, голова ІФ міського осередку УГП

"Тут зібралась велика аудиторія. Були підприємці кардинально різних видів діяльності – від ІТ-шників до фермерів. Але всі порозумілись і навіть налагодити бізнес-контакти. Це вселяє великі надії на те, що українцям просто потрібно працювати, а результат прийде", – говорить голова Української Галицької Партії Роман Лозинський, котрий теж став учасником події.

Роман Лозинський

Форум малого та середнього бізнесу став майданчиком для прогресивних людей міста, які хочуть разом відкривати нові можливості для розвитку Івано-Франківська.

На правах реклами

КОМЕНТУВАТИ