Ініціативні підприємці вирішили зібрати кошти на асфальтне покриття для проведення ямкового ремонту на проблемних ділянках проїзної частини, оскільки засипання ям щебенем є короткотерміновим і не зовсім ефективним, повідомили КУРСу у прес-службі Рожнятівської РДА.
Підприємці селища Рожнятів зібрали приблизно 20 тис. гривень, ще 12 тис. гривень виділено із фонду розвитку Рожнятівщини, таку ж суму (12 тис. гривень) дав на ремонт дороги кандидат в народні депутати України Анатолій Дирів.