fbpx

Підприємці Тисменицького району заплатили більше мільйона гривень військового збору

Економіка 17:48, 11.11, 2014

В Тисменицькому районі платників військового збору налічується 645, з них: 371 – юридична особа, 274 – фізичні особи-підприємці.

З початку року платники податків військового збору в Тисменицькому районі перераховали до Державного бюджету України 1 мійльйон 87 тисяч гривень. Про це КУРСу повідомив начальник інспекції Степан Негрич.

Посадовець зауважив, що платники податків розуміють важливість сплати військового збору і таким способом кожен може підтримати патріотів, які в зоні АТО захищають Батьківщину. Тож своєчасна і прозора сплата військового збору є громадянським обов’язком кожного та проявом патріотизму.

Нагадуємо, військовий збір було впроваджено з 3 серпня 2014 року. Ставка збору складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Об’єктом обкладення військовим збором є доходи фізичних осіб без вирахування сум податку на доходи, єдиного внеску, страхових внесків до Накопичувального пенсійного фонду загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, а також сум податкової соціальної пільги. Під об’єктом обкладення цим збором слід розуміти дохід у зв’язку з відносинами трудового найму на підставі трудових та цивільно-правових договорів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: