fbpx

Підрядника з будівництва дороги Львів – Івано-Франківськ визначать до червня

Суспільство 11:09, 25.05, 2015

Міністерство інфраструктури України має намір до 29 травня 2015 р. завершити тендер з відбору підрядника на будівництво дороги Львів – Івано-Франківськ через Бібрку.

Як повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський під час робочої поїздки до Чернігівської області, при будівництві зазначеної дороги буде використана технологія гарячого або холодного ресайклінгу, передає finance.ua.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів спільно з депутатами Верховної Ради прийняли рішення побудувати дорогу від Львова до Івано-Франківська через Бобрку за кошти у розмірі 700 млн грн, які передбачалося направити на будівництво низки доріг в Карпатському регіоні.

Кабмін виділив 1 млрд грн на ремонт доріг по Україні, і 700 млн грн у бюджеті було передбачено на будівництво доріг у західному регіоні.

Тоді прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк так прокоментував це рішення: "Побудувати одну нормальну дорогу від Львова до Івано-Франківська через Бібрку – спільне рішення депутатів і уряду".

Крім того, прем’єр також повідомив, що уряд вже займається залученням іноземних інспекторів, "які здатні перевірити якість робіт, кількість робіт та їх вартість".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: