fbpx

Після скандалу з російськими солодощами франківські "Ласощі" подарували місту 2,5 тисяч цукеркових подарунків

Суспільство 12:24, 17.12, 2015

ПАТ ”Ласощі” подарувало франківським школярам 2,5 тисяч подарунків до Дня святого Миколая.

З такою ініціативою до місцевої влади звернулися керівники фабрики після скандального інциденту з російськими цукерками в подарункахякі закупило управління освіти для дітей бійців АТО, пише Галка.
"Наша фабрика має майже столітню історію виготовлення шоколадних цукерок і карамелі. Ми побачили про цю ситуацію у ЗМІ і вирішили, що так не мало б бути, і вирішили виступити з такою ініціативою. Власником фабрики є пан Мардилі, він є поляком, але підтримав наше бажання зробити такий подарунок", – розповідає директор фабрики Василь Шкунда.
Ініціативу підприємства підтримав міський голова Руслан Марцінків.
"Чудова пропозиція від місцевого виробника. Подарунки передадуть "Карітасу", де вони будуть надані дітям, якими опікується організація. Також частину подарунків передаватимемо дітям-сиротам, дітям бійців АТО і дітям пільгових категорій", – каже Марцінків.
Кожен подарунок має вагу півкілограма і містить цукерки виключно франківської фабрики.
Також під час прес-конференції Василь Шкунда розповів, що фірма свою пропозицію надсилала до управління на участь в тендері на закупівлю подарунків, проте її відхилили, сказавши, що подарунки вже закуплені. Що ж до винуватців скандалу, то Марцінків розповів, що триває службове росзлідування, а на управління чекають кадрові зміни.
 
Нагадаємо, через скандал із російськими цукерками міський голова Руслан Марцінків вирішив розігнати міське управління освіти.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: