"Дякуємо вам за написання і блискуче виконання пісні "Брати Українці", яка була визнана офіційним гімном АТО на Всеукраїнському форумі ветеранів та учасників антитерористичної операції", – йдеться у листі.
Текст послання гурт розмістив на своїй сторінці у Facebook.
Музиканти ж дякують "усім українцям та, зокрема, ветеранам та учасникам АТО, волонтерам, Адміністрації Президента за найвищу оцінку своєї творчості".
"Пісня "Браття Українці" була написана незадовго до початку бойових дій на Донбасі. Для мене ця пісня стала пророчою, а відтепер вона офіційно визнана гімном АТО", – каже Вова Гейзер.