fbpx

Пластуни влаштували вишкіл на засніжених схилах Чорногори. ФОТО

Стиль життя 11:16, 10.02, 2016

Пластуни з Івано-Франківщини, Львова та Луцька освоювали альпіністські навички під час чотириденного походу Чорногірським хребтом.

З 3 по 7 лютого на підніжжі Говерли відбувався альпіністський вишкіл "Білий Джек", присвячений одному із засновників Ватаги Бурлаків Богдану Яціву та 70-літтю куреня.

Протягом 4 днів 17 учасників зі Львова, Луцька, Івано-Франківська, Стрия, Коломиї будували укріплення зі снігу, ночували у наметах при 15-градусному морозі, освоювали навички користування страхувальними системами, льодорубами, кішками. Майже для всіх учасників абсолютно новими були навчання основ рятувальних робіт із транспортування потерпілих, пересування групи у зв’язці та "зарубування" льодорубом. Усім тонкощам основ альпінізму учасників навчали загартовані Карпатами та Кавказом кваліфіковані інструктори, члени Федерації альпінізму України та просто друзі Бурлаків.

Поки повсюдно лютував грип, учасники мали можливість оздоровитись свіжим зимовим карпатським повітрям, насолодитись краєвидами полонини Козьмеської, розважитись сніговими іграми на підніжжі Малої Говерли та відчути вітри Чорногори на вершині України – Говерлі. Саме ця гора стала "фінальним акордом" програми вишколу, де провід та інструктори змогли оцінити прогрес учасників вишколу, пише Пластовий портал.

Відігрівались від зимового холоду та відпочивали від непростої програми учасники у затишній колибі на вогниках із жартівливою бурлацько-бунтарською атмосферою під розповіді про альпіністські пригоди Кавказу та Карпат, попиваючи медовий чай та відновлюючи сили.

Провід висловлює велику подяку інструкторам та учасникам за 4 дні, проведених разом в романтиці альпінізму, та чекає усіх на наступних бурлацько-бунтарських акціях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: