fbpx

Подарунки під ялинку: українців найбільше цікавлять гроші. Дослідження

Суспільство 23:30, 23.12, 2015

Гроші, а лише потім романтична подорож, автомобіль, аксесуари до автомобіля, побутова техніка та ювелірні прикраси – такий рейтинг найбільш бажаних подарунків для українців.

Про це йдеться в опитуванні Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Перше місце в рейтингу новорічних подарунків, як і минулого року, посідають гроші. 13%чоловіків хотіли б отримати гроші як подарунок на Новий рік, пише УП. Серед жінок таких 15%.

Подарунки під ялинку: українців найбільше цікавлять гроші. Дослідження 1
На третьому місці в цьому році у чоловіків та на другому у жінок – романтична подорож, серед чоловіків так відповіли 6%, серед жінок – 11%.На другому місці в ієрархії подарунків у чоловіків  це автомобіль та аксесуари до авто (13%). Серед жінок цей подарунок обрали 1% опитаних.

8% чоловіків не чекають жодних подарунків на Новий рік, серед жінок так відповіли 4%.

Подарунки під ялинку: українців найбільше цікавлять гроші. Дослідження 3

Що стосується віку, то гроші у подарунок хочуть отримати майже однаково представники практично всіх вікових категорій, дещо більше – категорії 50-59 років та 60-69 років. Кількість тих, кому не дарують подарунків, збільшується прямо пропорційно віку: 18-29 років  1%, 70+ – 21%. Крім того, у порівннянні із минулим роком, збільшилася кількість тих, кому не дарують подарунків на Новий рік – 10% серед чоловіків (в тому році було 6%) та 8% серед жінок (було 5%).

Подарунки під ялинку: українців найбільше цікавлять гроші. Дослідження 5

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: