fbpx

Податківці "легалізували" майже 100 тисяч працівників гірськолижних курортів

Суспільство 13:13, 23.02, 2019

Найбільша кількість легалізованих працівників спостерігається в готельному бізнесі.

У ДФС за три зимові місяці проводили перевірки в готелях і туристичних підприємствах, розташованих на гірськолижних курортах України, і домоглися працевлаштування 93 тисяч осіб.
Про це повідомив в. о. голови Державної фіскальної служби Олександр Власов.

"У грудні почали акцію "Зимовий курорт". Її мета – максимально залучити до процесу легального працевлаштування суб’єкти господарювання, які надають послуги з тимчасового проживання, готелі, заклади харчування та оренди спортивного спорядження для зимового відпочинку… Майже за три місяці зимового курортного сезону маємо офіційно працевлаштованих 93 тис. співробітників", – заявив він.

Тільки за підсумками лютого кількість офіційно працевлаштованих співробітників перевищила 23 тис. осіб, що на 13% більше в порівнянні з січнем, уточнив Власов.

"Найбільша кількість легалізованих працівників спостерігається в готельному бізнесі та подібних закладах тимчасового розміщення. У цій сфері тепер офіційно працює понад 1,5 тис. співробітників, а за неповний лютий – 257", – підкреслив в. о. глави ДФС.

У той же час Державна служба з питань праці назвала діяльність готелів та ресторанів за підсумками перевірок у 2018 році однією з чотирьох сфер з найвищим ризиком використання незадекларованої праці. 

Крім того, суб’єктами господарювання, діяльність яких пов’язана з розмiщенням на перiод вiдпустки та iншого тимчасового проживання, працевлаштовано 304 особи, у т. ч. у лютому легалізована праця 31 людини.

У той же час органи ДФС з метою виявлення роботодавців, які використовують працю найманих осіб без оформлення трудових відносин, вживають заходи податкового контролю, у т. ч. перевірки проходять спільно з органами Держпраці.

За їх результатами під час зимового курортного сезону 2018 – 2019 у грудні – лютому легалізовано працю 283 осіб, зокрема у лютому – 78 найманих працівників. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: