fbpx

Податківці Прикарпаття вимагають у власників автозаправок зареєструватися у місцевих органах ДФС

Економіка 19:48, 27.01, 2015

Зокрема, зроблений спеціалістами ГУ ДФС в області аналіз свідчить про те, що місцевої реєстрації не мають 98 автозаправних станцій.

Про це повідомила начальник головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області Ірина Столярик в інтерв’ю газеті "Галичина".

"Законодавці ввели ще один податок, на надходження від якого нині розраховують всі сільські і міські ради. Це акцизний податок на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами і нафтопродуктами. Наразі складність його справляння в тому, що частина закладів роздрібної торгівлі, які продають ці товари, у нас не зареєстрована", – каже Столярик.

Зокрема, місцевої реєстрації не мають 98 автозаправних станцій. Це АЗС, які торгують бензином, дизпаливом, а також скрапленим газом і належать до складу великих мереж, переважно "ОККО", "WOG", "Укрнафта".

"Всім їм наші фахівці вже надіслали листи з вимогою зареєструватися у місцевих органах Державної фіскальної служби України як платникам акцизного податку. Оскільки цей податок вони мають платити за місцем продажу нафтопродуктів, а також алкоголю і тютюну, – повідомила начальник ГУ ДФС в Івано-Франківській області. – За нашими попередніми підрахунками, завдяки акцизному податку до бюджетів місцевих рад Івано-Франківщини нинішнього року мало б надійти близько 100 млн гривень".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: