fbpx

Поліцейські навчали рогатинських школярів "дорожньої грамоти". ФОТО

Суспільство 12:48, 05.11, 2016

Правоохоронці нагадали учням Рогатинської СЗОШ №1 про правила безпечної поведінки на дорозі, а учасники шкільної команди юних інспекторів руху "Право" доповнили заняття цікавим виступом.

Рогатинські ЮІРівці цьогоріч у вересні представляли Прикарпаття на Всеукраїнських фінальних змаганнях в дитячому центрі "Молода гвардія" в Одесі. Учасники команди й надалі з помогою поліцейських удосконалюють свої знання Правил дорожнього руху, а ще допомагають правоохоронцям навчати безпечної поведінки на дорозі інших школярів, пише КУРС з посиланням на відділ управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області.

Під час зустрічі з другокласниками, а відтак – з учнями старших класів працівники поліції та ЮІРівці наголосили на важливості дисциплінованості юних учасників дорожнього руху. Дітям нагадали правила, яких необхідно дотримуватися маленьким пішоходам та велосипедистам, щоб не потрапити в біду на дорозі.

За активну участь у попередженні дитячого дорожньо-транспортного травматизму поліцейські заохотили юних інспекторів руху та їх керівника – заступника директора школи Оксану Іванівну Панчишин грамотами. А за гарний пізнавальний виступ школярі нагородили їх щирими аплодисментами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: