fbpx

Поліцейські з радарами TruCam відсьогодні починають штрафувати водіїв за перевищення швидкості

Суспільство 13:07, 16.10, 2018

За перевищення швидкості більш як на 20 км/год – штраф 255 грн. За перевищення більш як на 50 км/год – штраф 510 грн.

В Україні з 16 жовтня 2018 року в місцях концентрації ДТП та на аварійно небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські будуть притягувати до відповідальності водіїв за перевищення встановлених обмежень швидкості руху. Патрульні поліцейські використовують засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – портативні пристрої вимірювання швидкості TruCam.

Протягом тижня патрульна поліція використовувала TruCam у пілотному режимі з метою профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

"З 16.10. 2018 року ми не обмежимось профілактичною бесідою та попередженнями про підвищену небезпеку цього правопорушення. Патрульні поліцейські почнуть притягувати до відповідальності за перевищення встановлених обмежень швидкості руху. Нагадую! За перевищення більш як на 20 км/год – штраф 255 грн. За перевищення більш як на 50 км/год – штраф 510 грн", – зазначив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Патрульна поліція використовує TruCam лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- та відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в місцях із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості.

У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебувають службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

Поліцейські з радарами TruCam відсьогодні починають штрафувати водіїв за перевищення швидкості 1

Як писав КУРС, 8 жовтня патрульна поліція Івано-Франківської області почала використовувати прилад TRUCAM. Перший тиждень – у тестовому режимі, без притягнення водіїв до відповідальності. Як показали перші ж дні використання радарів, водії масово порушують правила дорожнього руху у населених пунктах. Також патрульна поліція повідомила, на яких трасах буде використовувати TruCam. Відеофіксація TruCam щороку допоможе отримувати до 20 млрд штрафів з водіїв

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: