fbpx

Поліція готова взяти під нагляд школи Франківська у зв'язку з розповсюдженням наркотиків

Суспільство 14:16, 27.09, 2018

Сьогодні в актовій залі СШ № 11 відбулася нарада директорів шкіл Івано-Франківська.

На нараді директорів франківських шкіл, що її проводив Департамент освіти міста, серед іншого розглянули питання співпраці закладів загальної середньої освіти з Івано-Франківським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. 

"Хочемо з перших уст почути про проблеми, впливати на них і вирішувати. Ми хочемо, щоб контакт був з дільничним офіцером", – звернувся до очільників шкіл Володимир Гаврилаш, заступник начальника Івано-Франківського відділу поліції.

Поліція підготувала візитівки дільничних офіцерів, вони будуть постійно на зв'язку зі шкільною адміністрацією, інформує Місто

На нараді було наголошено на проблемі наркоманії серед неповнолітніх у Франківську. Поліцейські зазначили, що готові працювати з особами, які розповсюджують наркотичні засоби. Зокрема, в школах. Проблему не ховають. Володимир Гаврилаш закцентував, що таку проблему слід вирішувати, а не мовчати про неї. Якщо необхідно, поліція готова взяти під протекцію навчальні заклади, зазначив Гаврилаш.

Директор СШ № 19 Микола Білоокий висунув пропозицію щодо нічного патрулювання території біля шкіл. На наступній оперативній нараді порушать питання щодо відеоспостереження у школах і на території біля них.

Також на нараді виступила Алла Бойчук, начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області. 17 учнів із навчальних закладів перебувають на обліку відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області, повідомила вона.

"Прояви агресії – модель поведінки в сім’ї. Треба більше працювати з батьками", – зазначила Алла Бойчук.

Зараз є чотири кримінальні провадження в області щодо булінгу. Алла Бойчук закликала до співпраці освітян і батьків та закцентувала на роботі психологів у школах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: