fbpx

Поліція охорони закликає прикарпатців подбати про безпеку помешкань на свята

Суспільство 17:13, 16.12, 2015

У новорічні та різдвяні свята є можливість відвідати родичів, поїхати разом з друзями на відпочинок. Але щоб святковий настрій мешканцям Івано-Франківщини не зіпсували витівки зловмисників, працівники поліції охорони звертаються з порадою завчасно попіклуватися про охорону власної квартири та майна.

Поради опублікувала прес-служба Управління поліції охорони в Івано-Франківській області.

"Зважаючи на те, що в цей період господарі нерідко залишають свої оселі без нагляду, ми радимо обміркувати усі варіанти захисту майна та вжити максимальні заходи щодо попередження квартирної крадіжки", – каже начальник управління поліції охорони Івано-Франківської області полковник поліції Михайло Чорнописький.

"Якщо ви щойно отримали квартиру, не кваптеся з укріпленням передніх дверей – це може викликати небажану цікавість сторонніх. Є кращий вихід. Не міняючи передніх, відразу встановіть другі двері. Вони повинні бути надійні та міцні. Можна встановити металеві двері, але монтаж провести так, щоб злодії не могли підчепити їх ломом. Надійно, коли вхідні двері мають два замки. Один, так би мовити, для повсякденного використання, інший – серйозніший. Вікна та балконні двері необхідно оснастити металевими ґратами. Особливо це стосується помешкань першого і останнього поверхів, а також тих, до вікон яких підведені пожежні драбини, біля яких висять гілки дерев тощо… Але щоб бути впевненим у безпеці свого помешкання, найнадійніше – встановити охоронну сигналізацію, під’єднану до пульту централізованого спостереження управління поліції охорони",  радить Михайло Федорович.

Працівники поліції охорони пропонують багаторівневу систему охорони житла. У квартирі можна встановити сповіщувачі відкриття дверей, руху, розбиття скла чи такі, що реагуватимуть на світло та звук. Якщо злодій все ж таки намагатиметься залізти до оселі, сповіщувачі одразу ж повідомлять про це на централізований пульт. І вже за лічені хвилини на місце події прибуде група затримання.

Тож аби ваше майно пильнували справжні фахівці, достатньо звернутись до управління поліції охорони Івано-Франківської області.

"Ми пропонуємо і тимчасову охорону помешкання. Втім, найкраще все ж таки подбати про постійний захист квартири. Тим паче, що послуги поліції охорони є доступними і скористатись ними може кожен",  наголошує полковник поліції.

Щоб обладнати своє помешкання сигналізацією, звертайтеся безпосередньо до територіального підрозділу поліції охорони або телефонуйте за номерами:

0 800 502 220 (безкоштовно), а також 0990502220, 0970502220, 0730502220 (за умовами тарифу).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: