fbpx

Поліція організувала для учасників проекту "Дослідники" екскурсію в Музей Небесної Сотні

Суспільство 13:02, 04.12, 2015

Цікаву екскурсію у Музей Небесної Сотні для учнів загальноосвітньої школи №10 - учасників проекту "Дослідники" організували працівники Молодіжної превенції Івано-Франківського відділу поліції.

Юні відвідувачі уважно переглянули виставлені експонати та атрибути, інформує Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. 

Історія українського народу у сучасній інтерпретації та новітня історія державності українського народу, представлені на виставках, додали юним відвідувачам музею бойового настрою в оцінюванні історичних подій. Діти мали можливість торкнутися до реальної, живої історії, на власні очі побачити особисті речі Героїв та унікальні експонати, привезені з Майдану. 

Ексклюзивна діорама, довжиною кілька десятків метрів, що зображає ключові події на вулицях Грушевського, Інститутській та безпосередньо на Майдані у столиці України – Києві, а також ікона Небесної сотні, відтворена прикарпатським художником, дозволили відчути і ніби заново пережити трагічну сторінку українців.

Такий патріотичний захід дає можливість дітям задуматися, оцінити минуле української нації та її розвиток у майбутньому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: