Поліція затримала уродженця Франківщини який 10 років грабував банки та залишав касирам цукерки ФОТО ВІДЕО
субота, 18 серпня

Поліція затримала уродженця Франківщини, який 10 років грабував банки та залишав касирам цукерки. ФОТО, ВІДЕО

Національна поліція у вівторок затримала злочинця, який 10 років грабував відділення банків у Києві та інших регіонах України. 50-річний уродженець Івано-Франківщини, який мешкав у Житомирській області, уже визнав свою причетність до пограбувань.
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Про затримання грабіжника повідомив начальник ГУ Нацполіції в Києві Андрій Крищенко, пише Zaxid.net.

Загалом з 2007 року 50-річний чоловік пограбував близько 30 банків. Як правило, грабіжник ретельно готував свої злочини, вибирав відділення банків без серйозної охорони, не користувався мобільним телефоном, приховував своє обличчя за допомогою капелюха і окулярів. Під час пограбувань він поводився чемно, не кричав, ні разу не застосовував свій пістолет, а також залишав касирам в банках шоколад або цукерки. Саме тому у ЗМІ він фігурував як "шоколадний грабіжник".

За словами Андрія Крищенка, поліція останні 1,5 року активно працювала над пошуком цього злочинця.

"Ми вже з ним спілкувалися, і він каже, що проводив таким чином експропріацію, "грабував награбоване". Також він стверджує, що частину грошей витрачав на благодійність, частину – на приведення в порядок свого будинку", – повідомив Крищенко.

За його словами, затриманий чоловік притягувався до кримінальної відповідальності ще на початку 80-х років минулого століття, будучи неповнолітнім. Працював на кількох роботах, їздив на заробітки за кордон, до Польщі. У нього був також один час свій бізнес в сфері реклами.

Затриманому загрожує до 12 років позбавлення волі.

 
 
КОМЕНТУВАТИ