Як повідомили КУРСу у прес-службі Городенківської РДА, служба у справах дітей Городенківської РДА продовжує тісну співпрацю з уповноваженим представником органу опіки та піклування Зельонки Воломінського повіту Мазовецького воєводства Республіки Польща пані Галиною Калиновською. Цього разу до благородної справи долучився і польський фонд «Відкритий діалог».
Допомога для українських однолітків була зібрана учнями шкіл Зельонки та Варшави.
Галина привезла та передала працівникам служби у справах дітей гуманітарну допомогу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в Городенківському районі.
Серед гуманітарної допомоги – добротний одяг для хлопчиків та дівчат різного віку, взуття, іграшки, розвиваючі ігри.
Наступного разу вона пообіцяла надати дитині, хворій на ДЦП, інвалідний візок та спеціальний костюм.