fbpx

Польські студенти на Прикарпатті вчилися видобувати нафту і газ. ФОТО

Суспільство 14:58, 26.07, 2016

Під патронатом Інституту нафтогазової інженерії (ІНГІ) ІФНТУНГ 12 польських студентів факультету буріння, нафти і газу Краківської гірничо-металургійної академії ім С. Сташица (AGH) пройшли практику на нафтогазових об’єктах Прикарпаття. 10-денна традиційна практика іноземних студентів відбулась в рамках Угоди про співпрацю в освітній та дослідницькій сферах між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та польським вишем.

Зустрів гостей з Польщі та провів інструктаж щодо майбутньої практики директор ІНГІ Олег Витязь. Група практикантів приїхала з кураторами – заступником декана факультету буріння, нафти і газу, проф. Чеславом Рибіцкім та докторантом – Мареком Солєцкім. З української сторони польським студентам сприяли працівники та викладачі кафедр ІНГІ, які створили для гостей комфортні умови та доклали чимало зусиль, щоб практика була максимально інформативною, пізнавальною та корисною.

Польські студенти мали змогу познайомитись з науково-дослідними лабораторіями кафедр ІНГІ, буровим тренажерним центром, геологічним музеєм ІФНТУНГ, інноваційно-виставковим комплексом. Вони відвідали НГВУ "Надвірнанафтогаз" (м. Надвірна, Івано-Франківська обл.), Пасічнянський ЦВНГ, ГПУ Львівгазвидобування (с. Пасічна, Івано-Франківська обл.), НВУ "Богородчанське підземне сховище газу" та компресорну станцію "Богородчани" (м. Богородчани), свердловину "Колодниця 2" (Львівська обл.) бурової компанії "Горизонти".

За час практики студенти ознайомились із способами експлуатації свердловин, системою збору і підготовки нафти та газу, роботою з капітального ремонту свердловин, технологічним процесом буріння тощо. Польські практиканти зізнались, що високо цінують набутий професійний досвід, а деякі навички вони не змогли б здобути на батьківщині. Крім того, для польських гостей було організовано ознайомчу екскурсію по Прикарпаттю.

Завершилась практика врученням іменних сертифікатів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: