fbpx

Помер колишній голова Коломийської РДА

Суспільство 15:23, 15.01, 2015

Наконечний Михайло Михайлович народився 10 вересня 1940 року в селі Дубровиця Ярославського району Львівської області.

У 1967 році закінчив Львівський сільськогосподарський інститут. 

Свою трудову діяльність розпочав у серпні 1967 року, працюючи інженером колгоспу "Перше травня", а з січня 1973 року по березень 1990 року очолював ПМК-7 м. Коломия.

З березня 1990 року по вересень 2001 року працював в органах влади, спочатку головою виконкому Коломийської районної ради, з квітня 1992 року призначений Представником Президента України у Коломийському районі, з червня 1994 року – головою Коломийської районної ради, а з липня 1995 року по вересень 2001 року – головою Коломийської районної державної адміністрації.                                       

Під час керівництва Коломийським районом завдяки його професійній роботі було налагоджено чітку систему реалізації вагомих соціально-економічних перетворень, розроблено дієву довгострокову програму розвитку всієї сфери життєдіяльності сіл і селищ Коломийського району.

За час роботи Наконечного М. М. було введено в експлуатацію дитячі садки в селах П’ядики, Матеївці, селищі Отинія, медичну амбулаторію в селі Великий Ключів, фельдшерсько-акушерський пункт в селі Нижня Велесниця, школу в селі Мала Кам’янка. У селах Замулинці та Раківчик відкрито залізничні зупинки для приміських поїздів, збудовано і введено в експлуатацію лікарню ветеринарної медицини в селищі Отинія. У селищі Печеніжин відкрито новий млин, у селі Спас –  автоматичну газорозподільну станцію, що дало змогу забезпечити газом села Спас, Ковалівка і частину сіл Коломийського району, та в селі Сідлище, що дало можливість забезпечити газом села Сідлище, Товмачик, Іванівці, Молодилів, Голосків, Скопівка, Лісний Хлібичин.

Крім того, підключено газ в селах Струпків, Ясинки, Старий Гвіздець, Торговиця, загалом прокладено понад 400 км газопроводу, газифіковано близько 9500 будинків. Прийнято в експлуатацію родовище газу в селі Дебеславці, утворено спільне українсько-канадське підприємство "Коломийська нафтогазова компанія "Дельта", встановлено АТС в селах Нижній Вербіж на 120 номерів, Сопів – 112, Мишин – 150. У цей час збудовано церкви у селах Фатівці, Кобилець, Лісна Слобідка, Княждвір, Воскресинці, здано в експлуатацію 105-квартирний будинок в смт. Отинія, 12-квартирний – у с. Нижній Вербіж.

Наконечний М. М. постійно забезпечував виконання практичних завдань професійного характеру на високому рівні, вмів організовувати роботу. Користувався заслуженою повагою і авторитетом  серед керівництва району та області, колег по роботі та громадськості району і міста.

Похорон відбудеться 16 січня об 11.00 год. в с. Королівка, вул. Коломийська, інформують в Івано-Франківській ОДА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: