fbpx

Помер перший головний редактор газети "Галичина" Богдан Галюк

Суспільство 09:44, 01.05, 2018

Івано-Франківська обласна організація НСЖУ висловила співчуття з приводу смерті колишнього головного редактора газети "Галичина" Богдана Галюка.

Про смерть Богдана Галюка повідомили на офіційній сторінці НСЖУ.

"Богдан Галюк був професіоналом найвищого ґатунку, мудрим і відповідальним керівником, чуйним і доброзичливим, вірним другом і добрим порадником, гарним наставником для багатьох журналістів краю. Сумуємо. Щиро співчуваємо родині покійного Богдана Павловича. Хай земля йому буде пухом, а Небеса приймуть його душу в свої обійми", – йдеться в повідомленні.

Панахида за упокій душі Богдана Галюка відбудеться в четвер, 3 травня, у Будинку скорботи в Івано-Франківську (вул. Ребета, 3). Поховають покійного того ж дня в його рідному селі.

Довідково:

Уродженець Сільця Тисменицького району, після закінчення десятирічки працював на різних роботах. У ті ж роки захопився поезією. Перші його вірші були опубліковані в галицькій районці. Здібного юнака запросили на посаду кореспондента в редакцію цього ж видання. Був також фотокореспондентом, завідувачем відділу. 

Богдан Павлович Галюк здобув вищу журналістську освіту. Згодом завідував відділом в обласній молодіжній газеті, працював у газеті "Прикарпатська правда" завідувачем відділів, заступником головного редактора.

1977 року за публікації на сторінках обласних періодичних видань, які були видані окремими книгами, Богдан Галюк був нагороджений орденом "Знак Пошани". Того ж року став членом Спілки журналістів. Першим в області удостоєний почесного звання "Заслужений журналіст України" (1986 р.). 

1990-го Богдан Павлович став одним з організаторів і головним редактором першої в Україні незалежної газети "Галичина", яку очолював десять років. Нагороджений також орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: