fbpx

Понад 156 мільйонів гривень сплатили до бюджету коломийські підприємці

Економіка 23:56, 11.08, 2015

За сім місяців поточного року до Зведеного бюджету надійшло 156,8 мільйонів гривень податків та зборів, що на 57,8 мільйонів більше аналогічного періоду минулого року.

Про це повідомила заступник начальника Коломийської ОДПІ Наталія Котурлаш.

При цьому до Державного бюджету за січень – липень 2015 року сплачено 75,5 млн грн, що на 47,9 млн грн більше, ніж торік. До місцевих бюджетів надійшло 81,2 млн грн, це на 9,8 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Основним джерелом надходження місцевої скарбниці (54%) є податок на доходи фізичних осіб – 43,6 млн грн. Від плати за землю надходження склали 8,2 млн грн, що на 1,9 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Суб’єкти господарювання – "спрощенці" сплатили до місцевого бюджету 11,4 млн. грн. єдиного податку, ріст якого до минулого року склав 3,2 млн. грн.

За словами Наталії Котурлаш, сьогодні пріоритети роботи Державної фіскальної служби залишаються незмінними: удосконалення системи адміністрування податкової системи України, якісне обслуговування платників, налагодження толерантних, партнерських відносин, спрямованих на підвищення їх податкової культури, та сумлінність щодо сплати податкових платежів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: