fbpx

Понад 1,5 тисячі іванофранківців скористалися правом на отримання податкової знижки на навчання

Економіка 07:45, 26.12, 2015

Загалом упродовж січня-листопада 2015 року 1562 мешканці Івано-Франківська, які мають право на податкову знижку на навчання, подали декларації про майновий стан і доходи.

"За 11 місяців ними задекларовано до повернення 1566,9 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. На сьогоднішній день таким громадянам уже повернуто понад 1,5 млн гривень цього податку", – повідомила в. о. начальника відділу комунікацій Ольга Вовчук.

Вона зазначила, що для отримання такої знижки необхідно до 31 грудня 2015 року включно подати до територіального органу Державної фіскальної служби за місцем проживання річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Платнику податку необхідно мати документи, що підтверджують суми коштів, сплачених за навчання. Це, зокрема, квитанції, фіскальні або товарні чеки, касові ордери, договір з навчальним закладом, довідка про отримані у звітному році доходи, документи, що підтверджують ступінь споріднення (паспорт, свідоцтво про народження).

Також вона повідомила, що сума коштів, яка підлягає поверненню платнику податку за наслідками податкової декларації за 2014 рік, зараховується на банківський рахунок платника податку протягом 60 календарних днів після подання такої декларації.

"Якщо до кінця 2015 року громадяни не скористаються правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2014 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься",  наголосила Ольга Вовчук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: