fbpx

Понад 200 будинків у Франківську обслуговуватиме фірма з литовським капіталом

Суспільство 09:30, 12.02, 2017

Львівська фірма з литовським капіталом ТОВ "Балтія-Сервіс" виграла конкурс на управління понад 200 малоповерховими житловими будинками Івано-Франківська.

Як повідомило видання "Код", таке рішення прийняла конкурсна комісія виконкому Івано-Франківської міської ради. Цю інформацію ZAXID.NET також підтвердила директорка компанії "Балтія-Сервіс" Ольга Скиба.

За її словами, компанія братиме участь у подібних конкурсах на обслуговування будинків, мешканці яких не організують ОСББ до моменту ліквідації ЖЕКів, по всіх обласних центрах Західної України.

"Ми братимемо участь в таких конкурсах по всій Західній Україні, – повідомила Ольга Скиба. – В обласних центрах – це точно, але й не відкидаємо районні центри та менші міста, як, наприклад, Стрий чи Борислав".

До Івано-Франківської міськради, окрім ТОВ "Балтія-Сервіс", конкурсну пропозицію подала лише одна місцева фірма ТзОВ "Управляюча компанія ПРОФ-СЕРВІС".

За даними єдиного державного реєстру, засновниками компанії ТОВ "Балтія-Сервіс" є львівське приватне підприємство "Авра-Інтер" із внеском 375 тис. грн та ЗАТ "Цівінті" (Вільнюс, Литва) з внеском 1,125 млн грн.

За словами Ольги Скиби, ЗАТ "Цівінті" управляє житловими будинками у різних містах країн Прибалтики і на український ринок фірма вирішила зайти після того, як в Україні запланували реформу житлово-комунального господарства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: