fbpx

Понад 270 учасників бойових дій з Івано-Франківська отримали пільгу на електропостачання

Суспільство 13:13, 26.03, 2015

Всім учасникам бойових дій, які звернулися в компанію для отримання пільг на електропостачання, надана 100% пільга на оплату за світло в межах норм, передбачених чинним законодавством.

На сьогоднішній день вже понад 270 осіб звернулося до енергетиків за отриманням такої пільги. Зі слів енергетиків, проблем при оформленні пільг не виникало. Про це повідомили КУРСу в енергокомпанії. 

Нагадаємо, що рішенням Івано-Франківської міської ради № 1620-51 від 16.01.2015 учасникам бойових дій, членам їх сімей, членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції, місце проживання яких зареєстровано в м. Івано-Франківську, с. Угорники, с. Вовчинець, с. Микитинці, с. Хриплин, с. Крихівці (далі – Івано-Франківську) надається 100-відсоткова пільга на сплату за житлово-комунальні послуги в межах норм, передбачених чинним законодавством, в тому числі на оплату за електроенергію. 

Рішення про надання стовідсоткової пільги на встановлену законодавством норму вступило в дію з 1 січня 2015 року. Пільги учасникам бойових дій, членам їхніх сімей надаються у розмірі 75% з державного бюджету та 25% з міського бюджету. Пільга учасникам та членам їхніх сімей, які не мають посвідчення, надається з місцевого бюджету в розмірі 100% до отримання ними посвідчення учасника бойових дій, але не довше 6 місяців з дня реєстрації. 

Довідка:

Щоб отримати пільгу на оплату за електроенергію, необхідно звернутися в Департамент соціальної політики виконавчого комітету міста за адресою: м. Івано-Франківськ, на вул. Грушевського, 29, для внесення учасника бойових дій АТО та членів його сім’ї в Реєстр. Після реєстрації з переліком необхідних документів потрібно звернутися у Центр обслуговування клієнтів ПАТ "Прикарпаттяобленерго" на вул. Грушевського, 17.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: