fbpx

Понад 3700 жителів Прикарпаття задекларували свої доходи

Суспільство 06:49, 07.04, 2016

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, з початку року декларації про отримані в 2015 році доходи вже подав 3751 прикарпатець.

З них 2050 громадян відзвітувались про доходи, які підлягають обов’язковому декларуванню. Сума податкових зобов’язань, визначена громадянами в податкових деклараціях, склала 6,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 1,6 млн гривень військового збору.

У відомстві нагадують, що з 1 січня до 1 травня 2016 року триває кампанія декларування майнового стану і доходів, одержаних громадянами у 2015 році.

Читайте також: Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук оприлюднив декларацію про доходи за минулий рік.

Подати таку декларацію зобов’язані громадяни, які упродовж 2015 року отримали доходи, з яких при нарахуванні або виплаті податок не утримувався; від особи, яка не є податковим агентом; спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім'ї першого ступеня споріднення; іноземні доходи та інші види доходів.

Читайте також: Дохід Руслана Марцінківа за минулий рік складає більше 28 тисяч гривень.

Крім того, для отримання права на податкову знижку чинне законодавство дозволяє громадянам надавати декларацію про свої доходи за минулий рік протягом поточного року. Витрати, які платник податку має право включити до податкової знижки, визначені у ст. 166 Податкового кодексу, зокрема це плата за навчання, сума витрат на сплату страхових платежів і пенсійних внесків, частина суми відсотків, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом тощо.

Читайте також: Заступники голови Івано-Франківської облдержадміністрації задекларували доходи за минулий рік і оприлюднили свої декларації

Відтак, цьогоріч 1701 особа вже реалізувала своє право на застосування податкової знижки, до повернення задекларовано 2,1 млн грн ПДФО.

Читайте також: Перший заступник голови Івано-Франківської ОДА задекларував 20 земельних ділянок

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: